Alapítvány (É.F.E) Képes illusztráció
Ez itt nem más, mint egy "Bolond" blogja. Arra gondoltam, ha mások boldugulását segítem elő, az egyben az én boldogulásomat is jelenti. Kérlek, ne azzal foglalkozz, hogy nem tudok helyesen írni, paraszt a modorom, nagy a sorköz... Ne bosszantsd Magad! Inkább a tartalomra koncentrálj!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
-
Az „Út” Ez itt életem története mindazoknak, akik szeretnek olvasni, mosolyogni (hiszen sok helyen vicces), és főként: Más kárából tanulni!...
-
Nehéz elhinni, de ha nincs mit adnod cserébe - de van pénzed - , akkor is működik! Nem, hogy működik, de képes összekapcsolni azokat az öne...



































































































Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése